29.08
2018

Streetball Prudnik - 30 czerwca 2018

Już po raz piąty odbył się Turniej Koszykówki Ulicznej 3x3 "Streetball Prudnik" pod patronatem Burmistrza Prudnika w ramach Dni Prudnika 2018.

36564850_2188079414760404_8884124939649548288_o_1.jpeg

Punktualnie o godzinie 10:00 na boisku do koszykówki kompleksu sportowego ORLIK w Parku Miejskim turniejowe rozgrywki rozpoczęły drużyny z podstawówek i gimnazjów.

 

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Szkoły Podstawowe Dziewczęta

1.      TADZIKI (Martyna Kanarska, Pola Popowicz, Julia Gracz, Wiktoria Danicka)

2.      JUPI TEAM (Karolina Marszałek, Natalia Jankowska, Natalia Gala, Hanna Wasylewicz) 

3.      LAMOROŻCE (Agnieszka Szczepańska, Lena Kowalska, Kinga Witek, Bianka Michalak)

4.      PATYCZKI (Natalia Zawalska, Julia Michalska, Martyna Zbaraszczuk)

5.      ANANASKI (Karolina Sznajder, Julia Sznajder, Natalia Bromblik)

Szkoły Podstawowe Chłopcy

1.      CHWYLA CHWYLA 

2.      DZIKIE SMYKI 

Gimnazja Dziewczęta

1.      FIRE BASKIET (Julia Dancewicz, Patrycja Pabis, Oliwia Konczalla, Wiktoria Wilim)

2.      BICZES (Paulina Holwek, Sonia Twardowska, Julia Krzyśko, Jagoda Górka)

 Gimnazja Chłopcy

  1. PŁD. BASKET NYSA (Mikołaj Huk, Michał Sojka, Kacper Tomas, Sebastian Uglis)
  2. TEAM HOUDINI (Bartosz Stefan, Oskar Sobieszczański, Łukasz Mazur, Michał Boguszewski)
  3. PRUDNICKIE KOZAKI (Antonio Borysiuk, Jakub Mączka, Bartek Dancewicz, Mateusz Parfimczyk)

OPEN Kobiety

  1. CRAZY MUSHROOMS (Emilia Bartczak, Anna Stabiszewska, Aleksandra Mucha)
  2. FIRE BASKET (Julia Dancewicz, Patrycja Pabis, Oliwia Konczalla, Wiktoria Wilim)
  3. BICZES (Paulina Holwek, Sonia Twardowska, Julia Krzyśko, Jagoda Górka)

OPEN Mężczyzn

  1. POPALONE STYKI (Paweł Nowicki, Mateusz Kasiński, Bartoswz Zając)
  2. CPSN (Michał  Kroczak, Dawid Wojewoda, Miłosz Wójcik, Karol Duma)
  3. NO NAME (Przemysław Majka, Kamil Urbański, Michał Krawiec, Tomasz Madziar)
  4. WYJADACZE (Tomasz Przybyłek, Łukasz Wasylewicz, Grzegorz Jankowski, Łukasz Kłuś )
  5. GREEN MONKEYS (Sławomir Adamik, Paweł Prokopowicz, Tomasz Rojek)
  6. JW. CREW (Grzegorz Szczybyło, Bartosz Adamów, Gracjan Sitek)

 Pomiędzy rozgrywanymi  meczami znalazł się również czas na konkursy. W kategorii szkół podstawowych odbył się konkurs rzutów osobistych, natomiast zawodnicy ze szkół gimnazjalnych walczyli w konkursie rzutów za 3.  Dla najstarszych czynnych i biernych uczestników naszego turnieju nie zorganizowaliśmy konkursu rzutów osobistych czy też “za 3 “. Podnieśliśmy poprzeczkę i udaliśmy się na połowę boiska, gdzie każda z osób, która zapisała się do konkursu mogła oddać jeden rzut. Drużyny, które zajęły miejsca 1 - 3 w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe, natomiast najlepsze drużyny damskie i męskie w kategorii OPEN otrzymały nagrody pieniężne.

Wyniki konkursów:

Rzuty osobiste - Mateusz Kukułka

Rzuty za 3 punkty - Julia Krzyśko

Rzuty z połowy boiska - Paweł Nowicki 

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie