31.08
2018

Kontakt

Adres:

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Parkowa 4, 48-200 Prudnik

Telefony:

Biuro ul. Parkowa 4: +48 77 436 25 63

Kompleks Sportowy "SÓJKA": +48 690 165 686


Fax: +48 77 436 08 21
Serwis internetowy: www.osirprudnik.pl
E-mail: osir@osirprudnik.pl

NIP: 755-19-11-362
Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Prudniku 15 8905 0000 2001 0022 8185 0001


Pracownicy

Małgorzata Halek-Malinowska
PO Dyrektora OSiR
m.halek@osirprudnik.pl

Magdalena Talaga
Główna księgowa
m.talaga@osirprudnik.pl

Justyna Ślanda
Starsza księgowa, specjalista ds. kadr i płac
j.slanda@osirprudnik.pl

Aneta Ostafin 
Starsza księgowa, kasjerka
a.ostafin@osirprudnik.pl

Ryszard Stachura
Specjalista ds. organizacyjnych i bhp
r.stachura@osirprudnik.pl

Krzysztof Pieczara
Koordynator ds. sportu i rekreacji
k.pieczara@osirprudnik.pl

Milena Barakońska
Instruktor Sportu
m.barakonska@osirprudnik.pl

Grzegorz Rektor
Kierownik Zespołu Obiektów 
g.rektor@osirprudnik.pl


Krzysztof Grzybowski
Inspektor Ochrony Danych
ido@osirprudnik.pl

 

Bezpośrednie numery telefonów obiektów sportowych:

Basen kryty "SÓJKA" przy ul. Podgórnej 7, tel. +48 690 165 686

Stadion sportowy przy ul. Kolejowej 7, tel. 77 4361936

Kąpielisko miejskie przy ul. Zwycięstwa, tel. 774364398 (czynny w sezonie letnim)

Powrót do poprzedniej strony »
×

Wyszukaj w serwisie