Rozpoczynamy sezon na basenie krytym

W poniedziałek, 2 października, rozpoczynamy sezon na basenie krytym. Basen czynny będzie od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 21.00, w soboty od godziny 11.00 do godziny 19.00. Prosimy jednak pamiętać, że zgodnie z naszym corocznym planem od poniedziałku do piątku, do godziny 15.00 na basenie realizowane są zajęcia dla uczniów prudnickich szkół, a kolejne trzy godziny przeznaczamy na zajęcia nauki pływania dla dzieci w ramach prowadzonej przez nas szkółki pływackiej.

Zajęcia nauki pływania odbywają się też w sobotę od godziny 11.00 do godziny 13.00. W tym roku w naszej szkółce naukę pływania rozpocznie sześć grup na poziomie podstawowym oraz cztery grupy na poziomie zaawansowanym, w których znajdzie się ponad stu trzydziestu uczestników. Listy na tegoroczną szkółkę pływacką są już zamknięte, jednak wraz z jej uruchomieniem ruszają zapisy na rok następny. Prosimy pamiętać, że warunkiem udziału dziecka w szkółce jest ukończenie szóstego roku życia.

Wszelkich informacji udzielamy w siedzibie OSiRu przy ul. Parkowej 4, telefonicznie pod numerem 774362563 oraz za pośrednictwem poczty e-mail: osir@osirprudnik.pl. Na pływali dostępny jest grafik wykorzystania basenu, który pozwoli Państwu wybrać najbardziej dogodne godziny pływania.

Do zobaczenia na pływalni.

Autor: Alina Foryś, dodano: Środa, 27 Wrzesień 2017r. godz.:10:07.

Powrót do wyboru aktualności