Aktywnie w wodzie czyli aerobik wodny i szkółka pływania z prudnickim OSiRem

W sobotę, 24 lutego br., o godzinie 10.00 na basenie krytym przy ul. Parkowej rozpocznie się cykl zajęć aerobiku wodnego realizowany we współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku z Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie. Zajęcia realizowane będą w każdym miesiącu od lutego br. do lutego przyszłego roku z wyłączeniem lipca i sierpnia. Łącznie zrealizowanych zostanie osiemnaście bezpłatnych i ogólnodostępnych spotkań.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 774362841 lub w kasie basenu przy ul. Parkowej oraz pod numerem telefonu 77 4362563 (biuro Ośrodka czynne od godz. 7.30 do 15.30).

Maksymalna ilość uczestników podczas jednego spotkania to 25 osób. W kasie biletowej basenu prowadzone są zapisy na poszczególne terminy.

Harmonogram zajęć przedstawia się następująco

Pobierz:
Harmonogram zajęć aerobiku wodnego (rozmiar: 158kB) Publikacja pliku: Środa, 14 Luty 2018 godz.: 15:40

Pod numerami wskazanymi powyżej oraz w kasie basenu krytego przyjmowane są także zapisy na zajęcia szkółki pływackiej dla dzieci w grupach początkujących oraz grupach zaawansowanych. Zajęcia szkółki pływackiej realizowane są dla grup początkujących dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki), dla grup zaawansowanych raz w tygodniu (piątek lub sobota). Warunkiem udziału dziecka w szkółce jest ukończenie szóstego roku życia oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych. Zapraszamy!

Aquaaerobik OSiR Prudnik Aquaaerobik OSiR Prudnik

Zajęcia aerobiku wodnego realizowane są w ramach programu "Subregion Środkowy - wysportowany i zdrowy! Program zdrowotny przeciwdziałający nadwadze, otyłości oraz cukrzycy wśród dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat oraz dorosłych pomiędzy 45 a 65 rokiem życia" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WO 2014-2020

Autor: Alina Foryś, dodano: Środa, 14 Luty 2018r. godz.:15:36.

Powrót do wyboru aktualności